wtorek, 22 lipca 2008

Nieruchomości na Teneryfie


Zainwestuj na Teneryfie - nieruchomości na teneryfie

Teneryfa - Największa z Wysp Kanaryjskich zwanymi "Płucami Europy". Miejsce gdzie lato trwa 12 mc, gdzie słońce świeci przez 340 dni w roku, wyspa o idealnym mikroklimacie dla europejczyka.
Najcieplejszy fragment Europy gdzie temperatura w okresie zimowym nie spada poniżej 19 st., natomiast w okresie wiosenno - letnim nie przekracza 30 st. co zawdzięczamy chłodniejszym prądom oceanicznym.
Położenie, klimat i pozostałe walory tej wyspy zachęcają do odwiedzenia jej, a i niejednokrotnie do przemyśleń czy nie warto zainwestować właśnie tutaj w nieruchomości tj. zakupu mieszkania, domu czy też działki budowlanej gdzie koszt budowy domu kształtuje się w granicach 750 do 950 euro za metr kw. ... to dużo taniej niz w warszawie ... w klimacie w którym 2/3 roku jest zimno i ciemno.
Super miejsce do życia, niskie koszty utrzymania nieruchomości, loty z polski 3 razy w tyg za ceny od 100 euro, 5 h i jesteście Państwo w środku lata.
Zakup nieruchomości pod inwestycje na teneryfie to idealne rozwiązanie ze względu na panujący klimat na wyspie, szybki zwrot poniesionych kosztów, wynajmowanie przez 12 mc w roku - tu temperatury na teneryfie
Teneryfa informacje

Nieruchomości na Teneryfie www.mdrinversion.com